DanKüchen už 50 let.

Kdo je DanKüchen?

Společnost DanKüchen je výrobce renomovaných kuchyňských linek, jejichž kvalita je známa tisícům spokojených zákazníků v celé střední Evropě.

Hlavním zaměřením značky je preciznost a moderní design. Heslo společnosti „Wohnen wie noch nie – žít jako nikdy předtím“ dává závazek v každé modelové řadě plošně nastavit výrobní proces tak, aby kuchyně dlouhodobě patřily mezi ty s nejvyšším standardem.

Od svého založení v roce 1963 rodinná firma rozvinula DAN kuchyně mezi nejpopularnější kuchyně v Rakousku. S jejich kvalitou se seznamuje čím dál více klientů v celé střední Evropě. Jinými slovy, více jak jeden milion lidí žije a vaří s kuchyní DanKüchen.

Inovace, design, špičková kvalita a stálá ochota investovat do nejnovějších technologií jsou pro DanKüchen samozřejmostí. Dopředu nás neustále pohání povinnost přicházet s inovativními nápady v kuchyňském designu i v technickém vybavení a myslíme při tom na závazek vytvářet kuchyně zítřka.

DanKüchenShowroom Praha ve spolupráci s výrobou Danu přináší kuchyně nejvyššího standardu a kvality. Množství zákazníků si tak denně užívá ty nejkrásnější chvíle v srdci domácnosti. Kuchyně je místo střetnutí celé rodiny a přátel a nám se vždy podaří přizpůsobit vzhled i ergonomii individuálním potřebám zákazníka. Vášeň pro technologii, design a spokojenost zákazníků je pro nás každodenní prioritou .

Každá činnost v naší společnosti je primárně zaměřená na kuchyně, a samozřejmě na splnění očekávání zákazníků.

Chcete vědět více?

Služby DAN