Kuchyně DanKüchen

Jen opravdu pěkný design kuchyně spolu s dobrým technickým řešením je vždy záruka nadčasovosti. Není to o extravaganci, ale o klidných a tlumených barvách vytvářejících obraz moderní kuchyně zítřka. Odvážnost tvarů vyhrává jen v souladu s chytrými kombinacemi barev a kvalitními materiály, které vytvářejí tu pravou atmosféru každého domova. Kuchyně je sofistikovaným prvkem designového nastavení domácnosti. Autentičnost a čisté linie jsou důležitými podmínkami moderní kuchyňské architektury. Kdo jiný než DanKüchen si může říct, že už 50 let nastavuje trendy designu v samotném srdci domácnosti – tedy v kuchyni.

Designové kuchyně
Designové kuchyně

Někdy jsou až nekonvenčně odvážné, avšak nepůsobí vůbec futuristicky. Právě naopak, vytvářejí útulné místo pro společné chvíle s rodinou. Zjistěte o tom více

Moderní kuchyně
Moderní kuchyně

Nekompromisní kvalita z Rakouska a charakteristicky nezaměnitelný design, který v mnohých kombinacích naplní individuální představy vysněné kuchyně. Zjistěte o tom více!

Rustikální kuchyně
Rustikální kuchyně

„Rustikální“ v Danu znamená návrat k nestárnoucímu designu. Znamená to spojit moderní styl kuchyně s tradičními prvky. Zjistěte o tom více!

Bílé kuchyně DanKüchenBílé kuchyně
Táto univerzální barva se hodí ke všemu a je jednoznačně nejpredávanější. Bílé kuchyně jsou aktuálním mega hitem, a proto jsme v nich nejlepší. Přesvědčte se sami…
Luxusní kuchyně DanKüchenLuxusní kuchyně
Patří tu modelová řada Scala, při které Vám ztuhne krev v žilách. Je technologicky nejnáročnější. Její design si vás podmaní a už si bez ní nebudete moci představit den.
Plánování kuchyně DanKüchenPlánování kuchyně
Kuchyňské linky patří mezi nejkomplexnější nábytek u vás doma. Jak se v současné nabídce orientovat, jak si správně vybrat? Tu vám poskytneme “manuál” jak se rozhodnout.
Skica kuchyne DanKüchenIdeální řešení kuchyně ve tvaru U a L
Nezáleží na tom, zda si vyberete Moderní kuchyni nebo Designovou kuchyni, vše musí být funkční, cenově dostupné a splňovat vaše očekávání a potřeby. Zde jsou ukázky kuchyní, které vám ukážou jednoduché a plně funkční řešení běžných kuchyní.