Ideální řešení kuchyně ve tvaru U a L

Ideální řešení kuchyně ve tvaru U a L

Nezáleží na tom, zda si vyberete Moderní kuchyni nebo Designovou kuchyni, vše musí být funkční, cenově dostupné a splňovat vaše očekávání a potřeby. Zde jsou ukázky kuchyní, které vám ukážou jednoduché a plně funkční řešení běžných kuchyní.

Kuchyně do U– Pochopitelně nejvyhledávanější tvar kucyhně, při kterém je vše ideálně po ruce. Vaše první a zásadní otázka by měla být, zda je váš prostor vhodný na umístění kuchyně do tvaru U. Minimální rozměr mezi levým a pravým ramenem je 900 mm, optimálne 1200 mm a více. V případně umístění ostrůvku do prostoru mezi ramena kuchyně počítejte s prostorem potřebným na umístění ostrůvku minimálně 900+900+rozměr ostrůvku.
Na trhu je velké množství řešení rohů kuchyně. U nás máte k dispozici 13 řešení rohů. Nabízíme systémy LeMans, Magic Corner, Revo, Karusel anebo základní polici. Více informací o rohových systémech najdete v sekci
vybavení kuchyně.
Kuchyňe do U DanKuchen

Kuchyně na obrázku obsahuje: 3x spodní zásuvkové skříňky, 1x výsuv na flašky a koření (oleje, ocet, koření), 2x rohové skříňky (uložení potravin, uložení hrnců a poklic), myčku, 1x skříňku na dřez (dřez a odpadkový koš), 1x skříň na lednici, 1x skříň na troubu a mikrovlnku (prostor pro uložení potravin), 1x potravinovou skříňku (potraviny), 3x horní skříňky (talíře, sklenice).

Kuchyně do tvaru L -vhodné jsou prostory od 2,5×3 m a více. Pokud máte prostoru více, můžete do kuchyně umístit také potravinovou skříň. V naší nabídce najdete potravinovou skříň 300, 450 nebo 600 mm širokou. K dispozici máte na výběr základní řešení s policemi. Samozřejme nabízíme také různé systémy. Vnitřní zásuvky od BLUM, drátěný program od Kessenbohmer (CONVOY, DISPENSA). Více informací o rohových systémech najdete v sekci vybavení kuchyně. Kuchyně do tvaru L

Kuchyně na obrázku obsahuje: 3x spodní zásuvkovou skříňku (pro uložení náčíní a potravin), 1x výsuv na lahve a koření (oleje, ocet, koření), 1x rohová skříňka (dřez), myčku, 1x skříň na lednici, 1x skříň na troubu a mikrovlnku (prostor pro uložení potravin), 2x horní skříňky (talíře a sklenice).

Minikuchyně -malé kuchyně obvykle neposkytují dostatek prostoru pro umístění vychytávek dnešní doby. Také pro malé kuchyně má DanKüchen co nabídnout. Následuje ukázka, jak je možné vyřešit nedostatek místa.
Minikuchyně DanKüchen

Kuchyně na obrázku obsahuje: 1x skříň na lednici (lednice s objemem cca 240 l a navíc zásuvka pod lednicí na potraviny, nad lednicí máte další úložný prostor), 1x skříň se spotřebiči (myčku v plné šířce, trouba v kombinaci s mikrovlnkou a nad spotřebiči úložný prostor), 1x skříň na utěrky a čistící prostředky, 1x skříňka na dřez (dřez a koš), 1x výsun na lahve (oleje, octy a koření), 1x zásuvková skříňka (nádoby a potraviny).

Chcete vědět více?

Vybavení kuchyně

Kuchyně