Plánovaní kuchyně

Plánování kuchyně

Kuchyňské linky patří mezi nejkomplexnější nábytek u vás doma. Jak se v současné nabídce orientovat, jak si správně vybrat? Tu vám poskytneme “manuál” jak se rozhodnout.

Bod číslo 1. – Zvolte si priority

– obvykle si můžete zvolit dva body z níže uvedených a třetí bod je potřeba akceptovat.
Cena– určete si rozpočet, pokud nemáte vůbec žádné vědomosti o kuchyních, je to těžké, ale níže vám poskytneme základní pomůcku k určení odhadovaného rozpočtu.
Design– zkuste najít na internetu obrázky kuchyně, které se vám líbí. Co byste chtěli zakomponovat do designu kuchyně? Ne všechno bude možné použít, a nebo ne všechno bude pro vaši kuchyni vhodné, ale pomůžete nám si představit jaký design se vám líbí. Možnosti DanKüchen jsou obrovské.
Funkce– kuchyně může být “exkluzivní”, nabitá specializovanými systémy jako potravinové výsuvy, výklopy, rohové systémy, elektronika při otevírání zásuvek a výklopů, osvětlení a mnoho jiného….
Čtěte více informací o vybavení kuchyně.

Při Ceně platí:
více zásuvek = vyšší cena,
více specializovaných systémů = vyšší cena,
více designových prvků = vyšší cena,
více výklopních systémů = vyšší cena.

Plánovaní kuchyne DanKüchen

Jestli požadujete funkci a design, obykle musíte přijmout vyšší cenu kuchyně. Pokud požadujete výbornou cenu a funkci, obvykle nemůžete dosáhnout tak skvělého designu. Pokud požadujete cenu a design, často se stane, že rozpočet zhltnou designové prvky a na funkční výbavu už nezbyde.
Pokud jste si vybrali spojení dokonalého designu nabitého nejmodernějšími systémy a elektronikoudoporučujeme kuchyně DanKüchen z modelové řady Scala. Zjistíte o nich víc v sekci Luxusní kuchyně.

V případě, že nemáte příliš rádi extravagantní tvary a toužíte po něčem jednoduchém, avšak technologie a moderní systémy jsou pro Vás důležité, tak vám doporučíme se zaměřit na sekci Moderní kuchyně. Tato kombinace je u nás za výbornou cenu.

Zákazníkům, kteří nemají zájem o moderní pohony zásuvek a jiné moderní technologie, nabídneme spojení vynikající ceny a nadčasového designu v sekciDesignových kuchyní.

Bod číslo 2.- Čas na přípravu

Rezervujte si dostatek času na přípravu kuchyně.
Novostavba- je vhodné řešit kuchyni spolu s realizačním projektem domů. Předejdete tak možným komplikacím při realizaci a máte největší volnost v řešení kuchyně.
Rekonstrukce- je důležité vědět, zda je možné změnit polohu instalace, protože instalace jako voda, odpad, plyn a topení mají velký vliv na možné dispoziční řešení kuchyně.

Bod číslo 3. – Co požadujete, aby vaše kuchyně obsahovala?

spotřebiče- trouba, mikrovlnka, varná deska, digestoř, myčka, kávovar, lednička, pračka, sušička
rohové systémy- LeMans, Magic Corner a jiné
potravinové systémy- Dispensa, Convoy, Blum Intivo a jiné
jinou výbavu
Kompletní seznam možné výbavy Vaší nové kucyhně najdete v sekci vybavení kuchyně.

Chcete vědět více?

Vybavení kuchyně

Kuchyně DanKüchen