Služby Dan

Kuchyně je srdcem domu, místo střetnutí přátel a rodiny. Náš produkt Vás bude provázet od prvního šálku kávy na začátku dne až po poslední lžíci dezertu romantické večeře. Při návrhu kuchyně se totiž inspirujeme komunikací s Vámi na společných střetnutích.

Budete mít jedinečný produkt daleko za hranicí všech měřítek.

Odborně poradíme

Naši odborníci Vás budou provázet na cestě k Vaší vysněné kuchyni.

Kuchyně už dávno není jen místem pro vaření, ale především místem pro život. Toto je naše přidaná hodnota. Naši designéři Vás budou vést krok za krokem Vašimi individuálními požadavky, než se Váš sen o kuchyni stane skutečností.

 

Zaměření kuchyně

Všechno je potřeba dobře promyslet. To je alfa a omega skvělého návrhu! Proto v interiérovém projektování pracujeme plně elektronicky. Nemusíte mít však obavy, o všechno se postaráme. Zaměření všeho důležitého k návrhu nechejte na nás.

 

Grafický návrh/ 3D vizualizace

Klademe velký důraz na to, abyste se ve své kuchyni cítili pohodlně a byli úplně spokojení. Využijte proto naší už více než 20 leté zkušenosti, která Vám pomůže vytvořit Vaši vysněnou kuchyň.

Poskytujeme komplexní poradenství na základě Vašich individuálních potřeb. Bez ohledu na to, jaké máte představy, vždy umíme najít řešení, které vyhovuje Vašim potřebám.

 

Dohodněte si schůzku a díky 3D vizualizaci si udělejte první představu o Vaší kuchyni.

 

Domluvte si schůzku v sekci kontakt a my na Vás budeme čekat s čerstvě namletou kávou.

 

Doprava

Celou kuchyňskou linku včetně spotřebičů, dřezu, baterie apod. přivezeme v jednom termínu, který Vám bude vyhovovat, a tím Vám ušetříme čas a starosti.

 

Odborná montáž

Máme kvalifikovaný a proškolený personál s dlouholetými zkušenostmi. Rychlé a prověřené pracovní postupy umíme zabezpečit díky propracovanému výrobnímu a logistickému postupu.

Chcete vědět více?

Služby DanKüchen

Showroom DanKüchen