VYBAVENÍ KUCHYNĚ

V kuchyni DAN je všechno dokonale promyšlené do posledního detailu. Chytré vybavení zahrnuje potravinové skříně s vnitřním programem, pomocí kterého už nebudete lovit v hlubokých a nebo vysokých policích. Těžko dostupný úložný prostor v rohových skříních je elegantně vyřešený různými důmyslně navrženými systémy. Takže všechno je vždy na očích, lehce dostupné a přehledně roztříděné. Příborník a systémy na třídění koření v kuchyni je samozřejmostí povýšenou k dokonalosti.

 


Skříně a jejich kvalita

Při kuchyních DanKuchen si věříme natolik, že je testujeme na vlastní kůži. Jak je to možné?

tloušťka korpusu 18 mm

+

kvalitní rakouská dřevotříska

+

korpusy skříní se dováží z rakouské výroby v montovaném stavu

=

jistota, životnost, tvrdost a odolnost

 

Co to znamená? Kromě toho, že skříňky vozíme „se vzduchem“, má to velký vliv na kvalitu zpracování skříní, pravoúhlost skříní, pevnost a tvrdost kuchyně. Ve výsledku jsou tak pevné, že zásuvka udrží i naši šarmantní kolegyni.

Extrémně se tak zvyšuje životnost kuchyně a oceníte to i např. při montáži těžkých kamenných desek, u kterých není potřeba korpusy zpevňovat, všechno udrží základní korpusy DanKüchen.

Další výhodyskříní?

Na všech viditelných hranách je hrubá ABS hrana (2,5 mm). Co to znamená? Hrany, které můžou příjít do kontaktu s vodou, jsou ošetřené materiálem, které ochrání dřevo před deformací.

ABS hrana na korpusu DanKüchen

– Ochrana ve formě ABS (0,5 mm) je i na vnitřních hranách polic. Všechny police ve skříních jsou na všech vnitřních hranách ohraněné ABS hranou. Pokud se náhodou něco rozlije na polici, díky vnitřním hranám se police nepoškodí.

ABS Hrana na policích Danüchen

Odhalili jsme Vám jednu ze základních předností kuchyní DanKüchen.


KUCHYNE NA MÍRU

Abychom i přes náročný výrobní proces dokázali uspokojit každého zákazníka, máme k dispozici více než 3500 skříní ve standardních rozměrech. Během 40 let působení na trhu jsme získali dostatek informací k optimalizaci výroby.

 


PRACOVNÍ DESKA

Jedinečnost kuchyní DanKuchen podtrhuje náš další standard.

DanKüchen

Ano, máte možnost mít až 700 mm hlubokou desku za cenu 600 mm desky a to bez příplatku.

Dokážeme vyrobit v laminátovém provedeníhloubku pracovní desky až 1200 mm a délky až 4100 mm v jednom kuse.Standardně dodáváme laminátové desky tloušťky 20 a 40 mm, ale v případě zájmu dokážeme dodat v určitých dekorech i desky v tloušťce 60 a 80 mm.

Plánujete sladit jídelní stůl s barvou pracovní desky? U nás bez problémů. V nabídce máme všechny dekory pracovních desek a dvířek v oboustranném provedení (rub a líc desky má stejný dekor, spodní strana desky není papírová jako u konkurence). Samozřejmě máme velké formáty, 2850 mm na délku a 1250 mm na hloubku. Různé tloušťky materiálu: 18, 30, 40, 50, ve všech dostupných dekorech. Dokonce máme v nabídce i 60, 80 a 100 tloušťky ve vybraných dekorech.

Nabízímesamozřejmě i pracovní desky z umělého a přírodního kamene, keramiky, dřevěného masivu, nerezu a skla.


SOKLOVÉ ZÁSUVKY

Co jsou to soklové zásuvky? Každá běžná kuchyňská linka má mezi podlahou a skříňkou vymezený nevyužitý prostor. Výrobci kuchyní tak šetří materiál a zákazníci přichází o centimetry využitelného prostoru. Tento prostor by mohl být využitý na odkládání různých předmětů, které denně nepoužíváte (například gril na panini nebo tepannyaki).

Soklové zásuvky zdarma - Dankuchen

V tomto je však DanKüchen opět jedinečný. Když si vyberete design kuchyně, který umožňuje využití soklového postoru, tak u nás v DanKüchen montujeme soklové zásuvky vždy. A dokonce je máte zdarma!

Dodáváme je všude tam, kde to je technicky možné. Výška soklové zásuvky je od 150 mm do 220 mm.


TŘÍDĚNÍ ODPADU
Třídění odpadu je už dnes samozřejmost proto používáme německé košové systémy a organizační systémy nové generace, které jsou promyšlené do nejmenších detailů. Mají moderní a funkční design, integrovanou konstrukci zabraňující znečištění, lehkou údržbu všech částí a praktický kryt.


ROHOVÉ SYSTÉMY
LeMans, které používáme jsou ty nejlepší, které můžete mít. Jednoduchý design ve spojení s vysokou využitelností a na milimetr přesnou dráhou pohybu.

Magic Corner – skutečně „magické“ řešení rohových skříní, při kterém nemusíte složitě lézt do rohu Vy, ale prostor v rohu přijde k Vám. Technicky dokonalé řešení pro každého uživatele.

Řešení rohového prostoru kuchyně


ORGANIZÁTORY VNITŘNÍCH PROSTORŮ

V systémovém členění vnitřních prostorů je naší základní vizí mít všechno přehledně uspořádané. Variabilita prostoru zásuvky tak nemá omezení a díky nim získáváte pocit nadšení z pořádku v zásuvce. Práce v kuchyni bude pro Vás mnohem jednodušší.


POTRAVINOVÉ VÝSUVY

Využíváme nejmodernější skladování potravin na dnešním trhu. Konstrukce zásobníku přináší dostatek prostoru a dokonalý výhled z každé strany. Díky tomu budete mít pořádek, ale i předcházíte tak častému problému s uchováváním potravin po záruce. Organizace potravin a rychlost jejich hledání je tak v tomto případě na nejvyšší úrovni.

Soklová zásuvka
« 1 z 5 »

VÝKLOPY

Naše výklopy horních skříní nejsou pouze kvalitní (doživotní záruka), ale v případě námi dodávaných výklopů od rakouské společnosti Blum jde i o styl výklopu a design samotného kování.

Používame proto výklopy:

a, lomený – AVENTOS HF

b, výklopný – AVENTOS HS

c, zdvihací – AVENTOS HL

d, klapka –  AVENTOS HK


OSVĚTLENÍ

NNejčastěji dodáváme LED světla ovládané vypínačem ve stěně nebo na dálkové ovládaní. LED osvětlení nabízí různé výhody jako je například kompaktní řešení, dlouhá životnost, možnost měnit intenzitu jasu a barvu osvětlení.

Častou volbou zákazníků je světelné dno – světlo svítí pod skříňku a zároveň do skříňky.

Luxusních kuchyníach najdete i osvětlení zásuvek a skříněk. Po jejich otevření se rozsvítí světlo a tak máte lepší přehled o obsahu zásuvky.


ZÁSTĚNY

V DanKüchen si můžete vybrat množství materiálů a barevných provedení zástěny. Nejčastěji je to dřevotříska v barvě dvířek, pracovní desky a kalené sklo, ale dokážeme Vám nabídnout i keramiku, umělý kámen, speciálně nátěrové hmoty. Fantazii se meze nekladou. V zástěnách Vám ochotně poradí naši designéři přímo v showroomu.

 

Chcete vědět více?

Kuchyně DanKüchen

Showroom DanKüchen